Time for something new

Backend fejlesztő

Backend Fejlesztő

Megbízó partnerünk számára keresünk németül beszélő Backend fejlesztő kollégát.
A projekt fő témája az elektronika, automatizálás és digitalizáció terén a világ egyik vezető nagyvállalatának hosszú távú, belső fejlesztése.

Feladatok:

o Szoftverek, Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
o SCRUM módszertan alkalmazása

Elvárások:

o 3-5 év szoftverfejlesztői tapasztalat
o Felsőfokú szakirányú végzettség
o A következő Microsoft backend technológiák magas szintű ismerete: .NET Framework 4.8 = C#, ASP .NET MVC, WebApi2 és WCF, MS SQL Server (Entity Framework)
o Aktív középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
o Megbízhatóság és magabiztosság
o Jó alkalmazkodó képesség (önálló és csapatfeladatok)

Előnyök:

o A következő frontend technológiákban szerzett tapasztalat vagy tanulási hajlandóság: React, HTML5, JavaScript, CSS/SCSS
o TFS ismereter
o Fejlesztési tapasztalat Clean Coding technikával
o Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

o Stabil hátterű, több évtizedes múlttal rendelkező nemzetközi cég
o Nemzetközi ügyfelekkel
o Hosszú távú együttműködés
o Érdekes feladatok nemzetközi környezetben és lehetőség szakmai fejlődésre
o Jó hangulatú és támogató csapat
o Versenyképes fizetés
o Ingyenes nyelvi képzések munkaidőben

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.