Time for something new

Full-stack fejlesztő (.Net Core, Kubernetes, Azure, MongoDB)

Full-Stack Fejlesztő

Megbízó partnerünk számára keresünk németül beszélő full-stack fejlesztő kollégát.
A projekt fő témája az elektronika, automatizálás és digitalizáció terén a világ egyik vezető nagyvállalatának hosszú távú, belső fejlesztése.

Feladatok:

o Szoftverek, Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
o SCRUM módszertan alkalmazása

Elvárások:

o A következő technológiák ismerete: .NET Core, Azure, MongoDB, Kubernetes
o DevOps tapasztalat
o Kommunikációképes angol nyelvtudás (angol nyelvű projekt)
o 3-5 év full-stack fejlesztésben szerzett tapasztalat
o Megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban

Előnyök:

o Tapasztalat a következő technológiákban: Jira/Confluence, Terraform, React/TypeScript
o Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

o Stabil hátterű, több évtizedes múlttal rendelkező nemzetközi cég
o Nemzetközi ügyfelekkel
o Hosszú távú együttműködés
o Érdekes feladatok nemzetközi környezetben és lehetőség szakmai fejlődésre
o Jó hangulatú és támogató csapat
o Versenyképes fizetés
o Ingyenes nyelvi képzések munkaidőben

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.