Time for something new

Recepciós

Az üzleti tanácsadás területén nemzetközi szinten piacvezető partnercégünk immáron közel 100 éves múlttal rendelkezik, és korunk egyik legbefolyásosabb és legtekintélyesebb vállalatává nőtte ki magát. A cég budapesti csapatába keresünk új kollégát a következő pozícióban:

Recepciós

Feladatok:

• Vendégek és munkatársak fogadása.
• Az irodai rend fenntartása.
• Kimenő és bejövő hívások kezelése.
• Rendezvények szervezésében és lebonyolításában segítségnyújtás.
• Futárszolgálati rendelések szervezése.
• Vállalaton belüli kapcsolattartás.
• Megbeszélések, találkozók, utazások, stb. megszervezése.
• Együttműködés a pénzügyi osztállyal.
• Egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség.
• Kiváló angol nyelvtudás – napi szintű használat.
• 1-2 év tapasztalat az adott területen.
• Microsoft Office ismerete.
• Önálló, magabiztos, ügyfélközpontú, proaktív hozzáállás.
• Szervezett, pontos személyiség.

Amit ügyfelünk kínál:

• Óriási szakmai fejlődési lehetőség.
• Nagyfokú szabadság, rugalmasság.
• Befogadó, nemzetközi csapat.
• Versenyképes fizetésen felül kedvező juttatási csomag.

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Kovács Lili

vezető tanácsadó

lili.kovacs@foxhr.hu

Lili közel tizenöt éves tapasztalattal rendelkezi a nemzetközi cégek piacán. Ez idő alatt több száz jelölttel dolgozott sikeresen együtt az új szakmai kihívások megtalálásában. Szakterülete a vezetőkiválasztás, valamint szenior szakemberekkel történő együttműködés HR, pénzügy és IT területeken.