Tervezőmérnök

Partnercégünk erősáramú villamossági berendezések tervezésével, gyártásával és beüzemelésével foglalkozik. Jelenleg Tervezőmérnök pozícióra keresünk tapasztalt és elkötelezett szakembert, aki részt vesz projektek tervezésében és megvalósításában.

Feladatok:

  • Ipari létesítmények erősáramú berendezéseinek tervezése AutoCAD szoftverrel

  • Villamos tervek és dokumentációk elkészítése a projekt követelményeinek megfelelően

  • Konstrukciós gépészeti tervek készítése

  • Terméktesztek tervezése és végrehajtása a minőség és teljesítmény biztosítása érdekében

  • Részvétel komplex projektekben (tervezési, gyártási, kivitelezési)

  • Szorosan együttműködés a gyártási és a helyszíni szerelési részleggel

Elvárások:

  • Legalább 5 év releváns tapasztalat villamos tervezési területen

  • Minimum erősáramú technikusi végzettség, villamosmérnök végzettség előnyt jelent

  • Tervező szoftver használatában szerzett tapasztalat

  • Magas szintű problémamegoldó képesség

  • Kreativitás és innovációs szemlélet

  • Szakmai angol nyelvtudás előny

Amit partnerünk kínál:

  • Piachoz illeszkedő bérek és juttatások

  • Dinamikusan fejlődő és stabil vállalati háttér

  • Összetartó fiatalos szakmai csapat

  • Home office lehetőség

  • Rugalmas munkavégzés

  • Barátságos vállalati környezet

Munkavégzés helye: Budapest, XI.

Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

eszter.miklos@instalent.net