Adminisztratív és IT Projekt Koordinátor

Folyamatosan bővülő Microsoft Üzleti Alkalmazásokkal és tanácsadással foglalkozó partnerünk Business Operations csapatába keresünk új kollégát. A cég átfogó stratégiai célja a külföldre terjeszkedés, a dobozos termékek mellett a saját fejlesztésű termékek és/vagy termékkomponensek értékesítése, bevezetése, valamint hogy Magyarországon kimagasló Microsoft partner legyen. Ha szeretnél egy dinamikus, növekedésorientált csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

Meglévő folyamatok optimalizálása, új folyamatok tervezése és implementálása
Dokumentáció készítése és karbantartása
Automatizált munkafolyamatok fejlesztése különböző eszközökkel (Excel, makrók írása, PowerBI)
Alapfokú IT Support feladatok ellátása (DevOps, Jira)
Általános adminisztráció, beszerzéssel és épületüzemeltetéssel kapcsolatos ügyintézés
Szoros együttműködés a különböző csapatokkal

Elvárások:

Felsőfokú végzettség
0-2 év releváns szakmai tapasztalat
Magabiztos Word, Excel ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
IT affinitás és érdeklődés
Proaktív és ambiciózus hozzáállás

Előny:

PowerBI, SQL használatában való jártasság
DevOps, Jira, IT projektmenedzsment rendszerek használatában szerzett tapasztalat
ChatGPT ismeret

Amit a cég kínál:

versenyképes fizetés
rugalmas, hibrid munkavégzés (heti 3 nap HO)
egészségbiztosítás
előrelépési lehetőség
megbízható belső folyamatok
szakmai fejlődés, egyéni fejlődési terv meghatározása, melynek eléréséhez a külső és belső erőforrás biztosított
tudásmegosztás, szakmai anyagokhoz való hozzáférés
szakmai konferenciákon, meetupokon való részvétel
szakmai újítások követése, különös tekintettel az új, mesterséges intelligencia-alapú technológiákra

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

eszter.miklos@foxhr.hu