Time for something new

Full-stack fejlesztő

Megbízó partnerünk számára keresünk németül beszélő full-stack fejlesztő kollégát. A projekt fő témája az elektronika, automatizálás és digitalizáció terén a világ egyik vezető nagyvállalatának hosszú távú, belső fejlesztése.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés nemzetközi ügyfelekkel SCRUM módszertan szerint
  • Webes alkalmazások fejlesztése nagyvállalati környezetben

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év full-stack fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • A Microsoft backend technológiák magas szintű ismerete: .NET Core >= 3.1, MS SQL, Entity Framework Core, C#, Web Api/Rest Api Development
  • Következő frontend fejlesztési technológiák ismerete: Angular, Bootstrap, SCSS, Karma, Jasmine
  • Aktív középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban

Előny:

  • TFS használatban szerzett jártasság feladat- és verziókezelésre
  • Fejlesztési tapasztalat Clean Coding technikákkal
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Stabilitás, hosszú távú munkalehetőség
  • Érdekes feladatok nemzetközi környezetben
  • Jó hangulatú és támogató csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Nyelvtanulási lehetőség munkaidőben

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.