Time for something new

Szenior IT migrációs üzleti elemző

Ha szeretnél nemzetközi szinten egy fiatal csapatban dolgozni, célorientált és kommunikatív vagy, akkor lehetőséget kínálunk ebben a dinamikus környezetben való részvételre. Banki és biztosítási szoftvereket fejlesztő bécsi cég budapesti székhelyű leányvállalatához keresünk a vállalati stratégia megvalósítására új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • részvétel a cég legfontosabb fejlesztői projectjében
  • a meglévő vagyonbiztosítási rendszerek forrásadatainak elemzése
  • informatikai rendszerek forrásadatainak átkódolása a célrendszer követelményeihez
  • feltérképezési és transzformációs szabályok létrehozása a forrásadatok
  • célrendszerekbe történő migrációjához
  • bemeneti interfészek összehangolása a célrendszer kapcsolattartóival
  • koordináció a megfelelő osztályokkal a felmerülő kérdések (attribútumok, feltérképezés) tisztázása érdekében
  • a termékrendezés speciális koncepcióinak áttekintése a célrendszerben

Elvárásaink:

  • legalább 5 éves üzleti elemzői tapasztalat (IREB)
  • relációs adatbázisok és SQL ismeretek ismerete
  • tapasztalattal rendelkezik az ETL folyamatokról és eszközökről
  • biztosítási ágazat portfólió-migrációiban szerzett tapasztalat
  • ideális esetben ismeri a vagyonbiztosítást
  • folyékony angol és német nyelvtudás egyaránt.

Szükséges kompetenciák:

  • akcióorientáció
  • hatékonyság
  • kitartás és kiváló alkalmazkodó készség
  • kiváló szervezőkészség az erőforrásokat hatékonyan és eredményesen felhasználása céljából
  • képesség a problémák megoldására

Légy tagja egy sikeres csapatnak, ahol a jó hangulat mellett nyugodt, professzionális szakmai légkör vár. Az iroda a város szívében található, de otthoni unkavégzésre is bőven van lehetőség.

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Kovács Lili

vezető tanácsadó

lili.kovacs@foxhr.hu

Lili közel tizenöt éves tapasztalattal rendelkezi a nemzetközi cégek piacán. Ez idő alatt több száz jelölttel dolgozott sikeresen együtt az új szakmai kihívások megtalálásában. Szakterülete a vezetőkiválasztás, valamint szenior szakemberekkel történő együttműködés HR, pénzügy és IT területeken.