Time for something new

Tesztelő/Tesztautomatizáló mérnök

Európa piacvezető szállítmányozási cégéhez keresünk tesztelő kollégákat, akik a logisztikai rendszer fejlesztési projektjén fognak dolgozni.

Feladatok:

  • Webes felhasználó felületek és web service-ek tesztautomatizálása
  • Teszt szkriptek írása és karbantartása
  • Szoros kooperáció a tesztelőkkel, PO-kal, fejlesztőkkel

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Webes alkalmazások tesztelésében szerzett min. 1,5 éves tapasztalat
  • Tesztek automatizálásában szerzett gyakorlat
  • Kulcsszó alapú - és/vagy adatvezérelt tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú német nyelvtudás
  • C# alapismeretek
  • Önállóság és a csapatjátékosság

Előnyök:

  • Tapasztalat Ranorex-szel vagy Seleniummal
  • Visual Studio, Azure Devops ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit ügyfelünk kínál:

  • Stabil, nemzetközi háttérrel és ügyfélportfólióval rendelkező szervezet
  • Hosszú távon érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Jó csapat
  • Ingyenes nyelvoktatást (munkaidőben)
  • Versenyképes fizetés

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.