Time for something new

Rendszerszervező

A kiberbiztonság területén alkalmazott szoftvert fejlesztő partnerünk a hazai és dél-európai jelenlét után most már az amerikai piacon is elkezdte működését. Az innovatív hozzáállásnak és fiatalos légkörnek köszönhetően csapatuk rendkívül befogadó, a szervezeti kultúra pedig rugalmasságot biztosít a hatékony munkavégzéshez. A cég bővítése miatt keresik új kollégájukat a következő pozícióra:

 Feladatok:
-Szoftver rendszerspecifikációk készítése,
-A rendszerspecifikációk illesztése a szoftverarchitektúra követelményekhez,
-Üzemeltetési dokumentáció előállítása és minőségbiztosítása
-A már meglévő rendszerekhez dokumentáció készítése
-Informatikai rendszer továbbfejlesztésének támogatása,
-A meglévő informatikai alkalmazások műszaki folyamatainak és funkcióinak, valamint koncepciójának megismerése
-Fejlesztőkkel, technológiai partnerekkel kommunikáció, együttműködés.
-A szakmai csapat napi szintű támogatása (fejlesztők, tesztelők, management és tanácsadók)
-Kommunikáció az üzletileg érdekelt felekkel az üzleti igények azonosítása érdekében
-Új üzleti igények elemzése és az üzleti igények megvalósításának tervezésének, költségbecslésének és végrehajtásának támogatása
-User Storyk meghatározása
-Backlog management támogatása
-Üzleti döntések előkészítésének támogatása

Elvárások:
-Legalább 3 év szakmai tapasztalat Business Analyst területen,
-Informatikai szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás
-Gyakorlat dokumentáció írásban angol nyelven
-Precizitás, pontosság
-Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
-Jó kommunikációs és kooperációs képességek
-Ügyfélközpontúság és eredményorientáció
-Személyes elkötelezettség, teljesítmény orientáltság, belső motiváció

Előny:
-Agilis projectekben szerzett tapasztalat
-Egyéb szoftverfejlesztési szerepben szerzett tapasztalat
-IT biztonsági területen szerzett tapasztalat

 Amit partnerünk kínál:
-Hosszú távú munkalehetőség
-100% home office lehetőség és rugalmas munkaidő
-Jelenleg is növekvő vállalat
-Jó vezetőség, strukturált és szervezett munkamenet, feladat-orientált gondolkodásmód
-Professzionális fejlődési lehetőség
-Modern, inkluzív mentalitás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el önéletrajzod az info@foxhr.hu e-mail címre!

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.