Time for something new

Jogosultsági szakértő

A kiberbiztonság területén alkalmazott szoftvert fejlesztő partnerünk a hazai és dél-európai jelenlét után most már az amerikai piacon is elkezdte működését. Az innovatív hozzáállásnak és fiatalos légkörnek köszönhetően csapatuk rendkívül befogadó, a szervezeti kultúra pedig rugalmasságot biztosít a hatékony munkavégzéshez. A cég bővítése miatt keresik új kollégájukat a következő pozícióra:

Főbb feladatok:
-Szoftverfejlesztőkkel és projektcsapatokkal való szoros együttműködés, amely a következő feladatokra terjed ki:
1. A jogosultsági- és SOD szabályrendszerek tervezése, implementálása, tesztelése és folyamatos fejlesztése különböző üzleti alkalmazásokhoz.
2. A fejlesztőcsapat támogatása a szoftver finomhangolásában.
3. A hozzáférések és a SOD szabályrendszerek tesztelésének és karbantartásának dokumentálása.

Téged keresünk, ha:
-IT biztonsági tanácsadó / IT sec adminisztrátor / belső vagy külső auditor tapasztalattal rendelkezel.
-Rendelkezel ismeretekkel a következő területek többségében:
      -általános üzleti folyamatok,
      -belső kontroller vagy auditor módszertan,
      -hozzáférési kockázatok kezelése,
      -identity management,
      -hozzáférési profilok létrehozása, felülvizsgálata,
      -belső kontroll tervezés,
      -SOD koncepciók,
      -belső visszaélések megelőzése.
-Jó kommunikációs készséged, kiváló interperszonális, szóbeli és írásbeli készséged van.
-Folyékonyan beszélsz angolul.
-CISA, CISM, CRISC, CISSP vagy hasonló területen szerzett ismeretek megléte előny.

Amit partnerünk kínál:
-Hosszú távú munkalehetőség.
-100% home office lehetőség és rugalmas munkaidő.
-Szakmai fejlődési lehetőség egy progresszív iparágban.
-Lelkes és motivált ownership szemlélettel rendelkező csapat.
-Jó vezetőség, strukturált és szervezett munkamenet, feladat-orientált gondolkodásmód.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el önéletrajzod az info@foxhr.hu e-mail címre!

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.