Time for something new

Üzleti elemző/Rendszerszervező

Megbízó partnercégünk számára keresünk németül és angolul beszélő kollégát nemzetközi csapatba IT alkalmazások elemzésére és fejlesztésére. Kihívást jelentő feladatok, számos szakmai képzés, dinamikus környezet és home office lehetőség várja a leendő üzleti elemző kollégát.

Feladatok:

•IT háttér-alkalmazások elemzése és fejlesztése
•Vevők igényei és törvényi szempontok elemzése és feldolgozása
•IT megoldási javaslatok tervezése és együttműködés a fejlesztőkkel a végrehajtás során, költségbecslés
•Kapcsolattartás a szomszédos termékcsoportokkal
•Dokumentáció készítés (Epic, User Stories)
•Tesztelésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
•Incidenskezelés működtetése
•Ügyféllel való kapcsolattartás

Pozícióhoz tartozó elvárások:

•Informatikai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány
•Informatikai szoftverek fejlesztésében való jártasság
•DB2/SQL ismerete
•Kiváló kommunikáció készség és csapatmunka
•Ügyfélközpontúság és eredmény orientáltság
•Aktív középfokú német és angol nyelvtudás

Amit ügyfelünk kínál:

•Hosszú távon érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
•Modern folyamateszközöket (JIRA, Confluence) és kisebb, agilis módszertannal működő csapatot
•Képzéseken való részvételi lehetőséget
•Nyelvtanulási lehetőséget
•Igény szerint home office és rugalmas munkaidő opciót
•Jó hangulatú és támogató környezetet, modern irodát Budapesten
•Versenyképes fizetést
•Jól kidolgozott onboardig folyamatot

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.