Time for something new

Back End/Full Stack Developer (.NET)

Partnerünk Európa logisztikai piacának egyik legnagyobb szereplőjével közös, hosszútávú fejlesztési projektjeihez keresünk angolul és/vagy németül beszélő munkatársakat a következő pozícióba:

Backend/Full-stack fejlesztő

Feladatok:
-Szoftverfejlesztés nagyvállalati környezetben, .NET Core backend fejlesztés
-SCRUM módszertan alkalmazása
-Használt technológiák: .Net Core, REST API management, Web Services, ORM: Entity,  Framework/NHibernate, SQL, Microservices, Event-driven Architecture

Elvárások:
-Releváns felsőfokú végzettség
-A fenti technológiákkal szerzett legalább 3 év tapasztalat
-Folyékony angol nyelvtudás
-Megbízhatóság, proaktív hozzáállás
-Önállóság és csapatjátékosság egyaránt
-Scrum módszertan ismerete

Előnyök:
-Német nyelvtudás
-Clean Code ismerete
-Azure DevOps, Azure Clous

Amire számíthatsz:
-Stabil hátterű, több évtizedes múlttal rendelkező nemzetközi cég
-Több elemből álló cafeteria csomag
-Érdekes feladatok nemzetközi környezetben és lehetőség szakmai fejlődésre
-Lehetőség remote munkavégzésre, emellett elérhető a jól felszerelt iroda is Budapesten (11. ker.)
-Hosszú távú együttműködés
-Jó hangulatú és támogató csapat
-Ingyenes nyelvi képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod az info@foxhr.hu e-mail címre!

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

Deli Mariann

szenior recruiter

mariann.deli@foxhr.hu

Mariann IT szakemberek kiválasztására specializálódott, közel tíz éves nemzetközi recruitment és PR menedzseri tapasztalattal rendelkező tanácsadó. Ennek tükrében elsősorban az IT területen dolgozó junior és szenior szakemberek jelentkezését várja.