Time for something new

Microsoft D365/Power Platform Consultant

Folyamatosan bővülő Microsoft Üzleti Alkalmazásokkal és tanácsadással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk új kollégát.

A cég átfogó stratégiai célja a külföldre terjeszkedés, a dobozos termékek mellett a saját fejlesztésű termékek és/vagy termékkomponensek értékesítése, bevezetése, valamint hogy Magyarországon kimagasló Microsoft partner legyen.

A leendő csapattag a projekt és a rendszer arca lesz az ügyfél felé. Megérti az üzleti folyamatokat és kihívásokat, javaslatot tud tenni a megoldásra, felelős lesz a szállításért és a támogatásért. Mindehhez elengedhetetlen, hogy ismerje a technikai eszköztárat, és az üzleti fókusz mellett rendelkezzen akár technikai háttérrel is.

Feladatok:

  • model-driven app és power automate flow-k fejlesztése

  • rendszerek implementálása és konfigurálása

  • rendszerek tesztelése és minőségbiztosítási ellenőrzése

  • partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás

  • folyamatos támogatás és oktatás a felhasználók számára

  • technikai problémák feloldása érdekében support nyújtás

Elvárások:

  • erős tesztelői háttér

  • tapasztalat ERP vagy CRM rendszerek implementációjában, támogatásában

  • angol nyelvtudás

  • erős analitikai és problémamegoldó készség

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent:

  • Dynamics 365 Business Central, Dynamics 365 Sales és a PowerBI ismerete

  • alapvető fejlesztői nyelvek (SQL, Python, Javascript) és az újabb technológiai irányok ismerete

  • felhőben gondolkodás (DevOps, CI/CD pipeline, serverless, cloud-native architecture)

Amit a cég kínál:

  • versenyképes fizetés

  • rugalmas, hibrid munkavégzés (heti 3 nap HO)

  • egészségbiztosítás

  • előrelépési lehetőség

  • megbízható belső folyamatok

  • szakmai fejlődés, egyéni fejlődési terv meghatározása, melynek eléréséhez a külső és belső erőforrás biztosított

  • tudásmegosztás, szakmai anyagokhoz való hozzáférés

  • szakmai konferenciákon, meetupokon való részvétel

  • szakmai újítások követése, különös tekintettel az új, mesterséges intelligencia-alapú technológiákra

Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

info@foxhr.hu