Time for something new

Accounts Payable Representative

Partnerünk ipari projektek outsourcing tevékenységével foglalkozik. Többek között alkatrészek legyártatásával, beszerzésével, technikai és adminisztrációs támogatással segíti ügyfeleit a leghatékonyabb ellátási lánc megoldások kialakításában világszerte. Pénzügyi csapatukhoz keresünk angolul jól beszélő szállítói számla könyvelő munkatársat. Tanulni vágyó pályakezdők jelentkezését is várjuk, segítőkész csapat vár a betanulás során, illetve azt követően is. :)

Feladatok:

  • Beérkező számlák feldolgozása

  • A havi, éves zárásokban való részvétel

  • Belső és külső auditokhoz szükséges adatok biztosítása

  • Beszállítókkal és belső társosztályokkal való egyeztetés, kapcsolattartás

  • Ad-hoc feladatok a felettesek irányítása szerint (pl. riport készítés)

Elvárások:

  • Érettségi szükséges

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Analitikus gondolkodás, precizitás, megbízhatóság, proaktivitás, pörgős személyiség

Előnyök:

  • USA időzónához illeszkedő munkavégzési idő lehetősége (pl. 11-19:30 vagy 10-18:30)

  • Pénzügyi, könyvelői végzettség

  • ERP ismeret

  • Multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat

Amit nyújt a cég:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafetéria juttatás

  • Magán egészségügyi biztosítási csomag

  • Bejárási támogatás: nettó 60 Ft/km

  • Barátságos, szép munkakörnyezet

  • Összetartó csapat

  • Családbarát munkahely címet elnyerték 2023-ban

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Home office lehetőség: javarészt otthonról végezhető munka, az első pár hétben kell rendszeresen bejárni

Munkavégzés helye: Fót, East Gate Ipari Park / home office

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

liza.varga@instalent.net