Time for something new

Szerviztechnikus/Raktáros

Partnerünk csapatába keresünk új kollégát Szerviztechnikus/Raktáros pozícióba. Nagy múltú, német hátterű partnerünk egyedi termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Feladatok:

  • Szerviz technikusi feladatok elvégzése: tömítések szétszerelése, hibafeltárás, javaslattétel alkatrészek beszerzésére, dokumentálás

  • Raktározási feladatok ellátása: ki- és beszállítások nyilvántartása, készletek gondozása, fuvarszervezés

  • Logisztikai feladatok ellátása

  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

  • Szükség esetén a környező országokban munkavégzés

  • Külföldi leányvállalatokkal kapcsolattartás

Elvárások:

  • Műszaki közép, technikum vagy felsőfokú végzettség

  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat és alapvető műszaki ismeretek

  • Előny forgógép szerelői, autószerelői tapasztalat vagy nagygépek szerelésében való jártasság

  • Angol nyelv alap szintű ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • Kiváló Kommunikációs készség

  • Csapatszellem

Partnerünk ajánlata:

  • Versenyképes fizetés

  • Cafetéria

  • Utazási támogatás

  • Fejlődési lehetőség

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet

  • Hosszú távú munkalehetőség

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

eszter.miklos@instalent.net