Time for something new

System Administrator (Azure, M365)

Folyamatosan bővülő Microsoft Üzleti Alkalmazásokkal és tanácsadással foglalkozó partnerünk csapatába keresünk új kollégát. A cég átfogó stratégiai célja a külföldre terjeszkedés, a dobozos termékek mellett a saját fejlesztésű termékek és/vagy termékkomponensek értékesítése, bevezetése, valamint hogy Magyarországon kimagasló Microsoft partner legyen. Ha szeretnél egy dinamikus, növekedésorientált csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

Hardver üzemeltetés: Külső és belső ügyfelek számára nyújtott hardver támogatás, beleértve nyomtatók, laptopok, routerek és beléptető rendszerek kezelését.
Rendszergazda feladatok: Hálózati eszközök, laptopok és egyéb hardverek konfigurálása és üzemeltetése mind belső, mind külső ügyfelek számára.
Microsoft Azure és Office 365 adminisztráció: Felhőalapú rendszerek kezelése, konfigurálás és karbantartás.
IT biztonság és ISO megfeleltetés kialakításában vállalt szakmai feladatok ellátása (ISO szabvány, tűzfalvédelem).
IT biztonsági dokumentáció kialakítása és karbantartása.
Ticketing rendszer kiépítése: Az újonnan kialakítandó ticketing rendszer bevezetése és felügyelete.
Vevői kapcsolattartás: Külső és belső ügyfelekkel való kommunikáció, elsősorban írásban és telefonon.

Elvárások:

Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat IT támogatásban vagy rendszergazda szerepkörben.
Tapasztalat Microsoft Azure és Office 365 adminisztrációban.
Tapasztalat ticketing rendszer bevezetésében vagy üzemeltetésében.
Erős problémamegoldó készség, multitasking képesség és proaktív hozzáállás.
Kommunikációképes angol nyelvtudás.
Ambíciózus és motivált személyiség.
Előny: IT biztonsági és ISO megfelelési tapasztalat, különösen a dokumentációk kezelésében.

Amit kínálunk:

Versenyképes bér
Normál munkarend, készenlét nélkül.
Egészségbiztosítás
Szakmai fejlődés, egyéni fejlődési terv meghatározása, melynek eléréséhez a külső és belső erőforrás biztosított
Megbízható belső folyamatok
Tudásmegosztás, szakmai anyagokhoz való hozzáférés
Szakmai konferenciákon, meetupokon való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Álláshirdető

eszter.miklos@foxhr.hu